biogo.pl
Waluty
Waluty

Miód kremowy wielokwiatowy 380g SPECJAŁ Z PASIEKI

Liczba sprzedanych sztuk: fn_get_product_sales(50995)
klientów kupiło szt.
Zamówienie wyślemy do: 72h
Dostawa: od 9,99 zł (Polska) SPRAWDŹ

23,69 zł
Cena: 23,69 zł 23.69

ilość szt
Zyskujesz 23 nasionek [?]


Opis

Konsystencja
Po procesie jego roztarcia na zimno jest smarowna bez wyczuwalnych grudek.
Powstawanie pianki na górnej warstwie miodu jest naturalnym procesem i nie wpływa na jego jakość ani właściwości kremowego miodu wielokwiatowego.

Przechowuj miód w ciemnym i chłodnym miejscu ponieważ, trzymany w temperaturze pokojowej, po pewnym czasie, w miarę przechowywania rozdziela się zwykle na dwie warstwy: górną - płynną i dolną skrystalizowaną. Nie ma to jednak żadnego wpływu na właściwości kremowego miodu wielokwiatowego.

Pasieka z Pasją konfekcjonuje miody w nieszablonowy sposób, ponieważ do kremowania na zimno używa maszyny, która umożliwia ten proces bez użycia temperatury. Przekłada się to na pożądane właściwości smakowe i prozdrowotne.

Proces pozyskiwania miodu wielokwiatowego polega w pierwszej fazie na zebraniu plastrów z miodem z ula, które są wirowane i zlewane do beczek. Następnym krokiem po pełnej krystalizacji miodu w beczce jest wyłupanie go za pomocą specjalnych łopat do zbiornika maszyny kremującej na zimno. Tak skremowany miód wypuszczany jest do słoika następnie ważony i uzupełniany do żądanej gramatury, zakręcany i finalnie etykietowany. Zastosowanie takiego rozwiązania rozluźniło miód do konsystencji niemalże płynnej bez wyczuwalnych grudek miodu i pozwoliło zachować pełną aktywność biologiczną tego cennego surowca. Dzięki temu wyróżnia się znakomitym smakiem.

Kod produktu: 11PASMIOWI

Dostawa Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinię o produkcie

Formy dostawy

DHL

Czas doręczenia:

Darmowa dostawa od xx zł

xx zł
Sklep internetowy Shoper Premium