biogo.pl
Waluty
Waluty

Okrzemki Naturalne Diatonat Humman 600G Krzemionka

Liczba sprzedanych sztuk: fn_get_product_sales(56711)
klientów kupiło szt.
Zamówienie wyślemy do: 72h
Dostawa: od 9,99 zł (Polska) SPRAWDŹ

37,80 zł
Cena: 37,80 zł 37.80

ilość szt.
Zyskujesz 37 nasionek [?]


Opis

OKRZEMKI NATURALNE DIATONAT HUMMAN 600G


Naturalne wspomaganie zdrowia.

Mineral Guard Europe jest polską firmą rodzinną oferującą najwyższej jakości naturalne produkty mineralne na rynku suplementów i środków pielęgnacyjnych codziennego użytku. Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom, firma wprowadziła diatomit (tzw. amorficzną ziemię okrzemkową) przeznaczony specjalnie dla ludzi. Produkt, odznaczający się najwyższym dostępnym stopniem czystości oraz szczególną jakością składu, nazwano Okrzemki Naturalne, aby odróżnić go od innej oferowanej na rynku ziemi okrzemkowej. DiatoNat®Human to krzemionkowe pancerzyki okrzemek (amorficzny diatomit naturalny), pochodzące z polodowcowego słodkowodnego złoża o unikalnej czystości i jakości. Zawierają mniej niż 0,5% krystalicznej krzemionki. Nie zostały w jakikolwiek sposób zmodyfikowane strukturalnie czy chemicznie - jest to produkt całkowicie naturalny i nieprzetworzony. DiatoNat® Human jako jedyny na rynku jest śnieżnobiały, wyjątkowo drobny oraz nie posiada ciemnych frakcji osiadających na dnie po wymieszaniu z wodą. Pancerze Okrzemek Naturalnych  mają kształt mikroskopijnych cylindrów z dziurkami, co nadaje im szereg unikalnych właściwości strukturalnych oraz stanowią naturalne źródło przyswajalnego krzemu – pierwiastka niezbędnego w każdym organizmie i zapewniającego wiele korzyści zdrowotnych.

Jak stosować DiatoNat® Human?

Okrzemki Naturalne najlepiej przyjmować rano przed posiłkiem w ilości 1 łyżeczki (3 g, miarka dołączona do opakowania) dziennie. Okrzemki należy rozmieszać w szklance lub mniejszej ilości wody lub innego płynu. Podczas kuracji należy pić dużo płynów – min. 2l wody dziennie. Obserwuj reakcję swojego organizmu. Jeżeli czujesz, że porcja jest zbyt duża, zmniejsz porcję do 0,5 łyżeczki (1,5 g) i stopniowo zwiększaj dzienną porcję. W przypadku, gdy zwiększy się dawkę zbyt szybko, mogą wystąpić objawy grypopodobne jako reakcja na gwałtowne oczyszczanie organizmu. Tempo zwiększania dziennej porcji i docelowa porcja zależą od indywidualnych preferencji. Produkt można stosować przez kilka miesięcy (do 6 miesięcy), później należy zrobić miesiąc przerwy. U dzieci od 12 roku życia dzienną porcję należy zmniejszyć o połowę. Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 12 roku życia.

Oczyszczanie organizmu.

Żyjemy w coraz bardziej zanieczyszczonym środowisku. Metodą pomocy organizmowi jest eliminacja toksyn, przyczyn wielu problemów zdrowotnych. Pancerzyki Okrzemek DiatoNat® Human mają wielkość kilkunastu mikrometrów każdy. Pancerzyki te posiadają silny ładunek ujemny, przyciągający dodatnio naładowane szkodliwe substancje, takie jak: pozostałości po grzybach, pleśni, bakteriach i lekach, endotoksyny, pestycydy oraz kationy metali ciężkich; powoduje to wiązanie ich w cylindrycznej strukturze pancerzyków i wydalanie z organizmu. Dodatkowo pancerzyki, przechodząc przez jelita, delikatnie skrobią jego ścianki, wymiatając z organizmu zanieczyszczenia i wszelkie złogi pokarmowe na tyle delikatnie, że jednocześnie nie uszkadzają błon śluzowych. Po kilku miesiącach przyjmowania Okrzemek Naturalnych jelita są czyste i mogą efektywnie przyswajać składniki odżywcze. Oczyszczanie z toksyn i zanieczyszczeń wspomaga system odpornościowy, skutkując lepszą obroną przed chorobami, pasożytami i innymi infekcjami.

Zwalczanie pasożytów układu pokarmowego.

Wiele pasożytów może infekować organizm człowieka. Niektóre z nich są szkodliwe z powodu wydalania do naszego organizmu toksyn, inne mogą pozbawiać nas ważnych substancji odżywczych. Okrzemki, ze względu na specyficzną budowę strukturalną krzemionkowych pancerzy, przechodząc przez układ pokarmowy, uszkadzają powłoki pasożytów i ich form, działają na nie odwadniająco oraz zapobiegają dalszemu rozmnażaniu się. Jednocześnie cylindryczne pancerzyki wiążą toksyny i złogi po pasożytach, ułatwiając ich wydalenie. Organizm wolny od pasożytów odzyskuje prawidłową kondycję i harmonię.

Naturalne źródło krzemu.

Monokulturowe uprawy roślin, a także coraz częstsze uprawy bez kontaktu z glebą powodują, że pożywienie jest ubogie w mikroelementy absolutnie niezbędne dla zdrowia człowieka, w tym krzem. Potrzebujemy go min. 55 mg dziennie przez cały okres życia. Badacze twierdzą, że obecnie owoce i warzywa dostarczają nam jedynie 1/5 zapotrzebowania na krzem. Pamiętać też musimy, że część uzyskanego krzemu wydalamy codziennie poprzez układ moczowy. Okrzemki Naturalne DiatoNat® Human pomagają uzupełniać niedobory krzemu w organizmie.

Wspomaganie leczenia wielu schorzeń.

Okrzemki łączą się w przewodzie pokarmowym z sokami trawiennymi, w wyniku czego powstaje wysoce przyswajalny krzem w postaci biologicznie czynnego i bezpiecznego kwasu ortokrzemowego, który może pomóc m.in. w bólach stawowych, artretyzmie, lepszym gojeniu się ran i złamań, regulowaniu ciśnienia krwi, zaparciach, chorobie Alzheimera, osteoporozie i innych dolegliwościach. Krzem jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania tkanek łącznych, czyli właśnie m.in. kości, stawów, chrząstek, naczyń krwionośnych, błon, skóry i jej wytworów.

Piękna cera, włosy i paznokcie.

Zmiany na skórze mogą być efektem próby wydalania toksyn przez nasz organizm. Aby im zapobiec, należy oczyścić organizm. Dla zdrowej cery, włosów i paznokci niezbędne jest także uzupełnianie niedoborów krzemu. Cienkie, rozdwajające się włosy, łamliwe paznokcie i niezdrowo wyglądająca cera to często efekt braku krzemu. Przyjmowanie Okrzemek to korzyść 2 w 1 - pomagają w detoksykacji oraz dostarczają organizmowi niezbędny krzem, zapewniając skórze, włosom i paznokciom zdrowy, piękny wygląd.

Waga: 600

Producent: MINERAL GUARD
Kod produktu: 1049806576

Dostawa Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinię o produkcie

Formy dostawy

DHL

Czas doręczenia:

Darmowa dostawa od xx zł

xx zł
Sklep internetowy Shoper Premium