biogo.pl
Waluty
Waluty

Biogo.pl to lider w branży na rynku e-commerce w Polsce i jeden z najdynamiczniej rozwijających się sklepów ekologicznych ze zdrową żywnością w e-handlu w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferujemy nie same produkty, a styl życia i inspiracje wynikające z naszych przeżyć i doświadczeń.

Misja   i

Jakiego koloru jest Świat w mojej głowie?

Cel krótkotrwały

Poszukiwanie, zastosowanie, popularyzacja ekologicznej i ekonomicznej żywności dla człowieka.

Cel długotrwały

Poszukiwanie, zastosowanie, popularyzacja efektywnych sposobów ochrony zdrowia i życia na Ziemi w środowisku mediów społecznościowych i sieci internetowej.


Powstanie logo.

Biogo powstało z minimalistycznej idei podejścia do życia i łączy maksymalną prostotę ze szczytem wyrafinowania. Dlatego pomysł na logo wziął się z zasady idei symetrii środkowej. Symetria ma swój styl, układ, porządek i charakter. Cechuje ją prostota i eleganckie rozwiązania, ale często również oryginalność i wyrafinowanie.

Dzięki takiemu połączeniu trudno będzie modyfikować, przetwarzać czy odświeżać markę, która powinna być czysta i nieskazitelna tak jak Natura.

Budowa logo.

Logo składa się z połączenia słów bio i goBio symbolizuje faunę i florę czyli życie bez wpływu i oddziaływania przez człowieka współczesnego. Go to powrót do natury. Czyli zmiana trybu życia, podejścia do Świata, człowieka i samego siebie. Uproszczenia podstawowych procesów życiowych, zdystansowania się i chęci ciągłego samorozwoju.

Cztery symetryczne elementy(pierwiastki) logo symbolizują cztery żywioły Matki Natury (ogień, ziemia, powietrze i woda), które łączy piątym element - "i" - człowiek.

O "i".

Zielony punkt w "i" to Świat w mojej głowie. Świat czystej natury, pierwotny, organiczny , wolny od zła, przemocy i konwenansów. Świat nie zniszczony przez cywilizację, Świat którego trudno już dojrzeć gołym okiem...

 

A Twój?

Jakiego jest koloru ?

 

...

   Nie mam nic do ukrycia, ani ukazania,

   jestem takim jak stworzyła nas Natura,

   jestem sobą.

"i"

 

 ...

 

do góry
Sklep internetowy Shoper Premium