HIMALAYA ALOE Żel do twarzy i ciała 300 ml
Opis
Krem-żel do twarzy i ciała Himalaya z ekstraktem z aloesu 300 ml
Uniwersalny żel do pielęgnacji ciała o właściwościach łagodzących.
Formuła nawilżającego żelu aloesowego do twarzy i ciała opiera się na dobroczynnych właściwościach aloesu, który nawilża, chłodzi i łagodzi skórę, czyniąc ją odnowioną, miękką i elastyczną.
Polecany do stosowania latem w celu łagodzenia zaczerwienień skóry po ekspozycji na słońce.
Dzięki dużej zawartości soku z aloesu natychmiastowo zapewnia działanie chłodzące, nawilżające i odświeżające.
Sok z aloesu - działa łagodząco, ściągająco, nawilżająco, regenerująco i przeciwzapalnie, a także przeciwzmarszczkowo, opóźniając procesy związane ze starzeniem się skóry.
Aloes przez długi czas wspomaga prawidłowe nawilżenie skóry. Doskonale łagodzi, oczyszcza, odświeża i regeneruje naskórek. Utrzymuje lekko kwaśny odczyn skóry, dzięki czemu jest ona bardziej odporna na podrażnienia. Ma właściwości przeciwzapalne.
Dostawa
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Formy dostawy
DHL
Czas doręczenia:
Darmowa dostawa od xx zł
Wybrane dla Ciebie
Zamówienia telefoniczne:





Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinię o produkcie